Personel Alımı

KPSS’siz en az lisans mezunu uzman personel alım ilanı yayınlandı!

İstanbul’da milyonlarca iş arayan vatandaş merakla İBB kariyer sayfası üzerinden personel alım ilanı bekliyordu. İstanbul’da iş arayan milyonlarca vatandaşın başvuru yapacağı KPSS’siz personel alım ilanı yayınlandı.

İBB İŞ İLANI YAYINLANDI

En az lisans mezunu olan adayların başvuru yapacağı eğitim ve gelişim uzmanı personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da detaylı bir şekilde açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan eğitim ve gelişim uzmanı personel alım ilanında adaylar için başvuru linki haberimizin altında yer almaktadır.

İBB kariyer sayfası üzerinden yayınlanan personel alım ilanında, “Eğitim ihtiyaç analizinin yapılması ve gelişim hedeflerinin belirlenmesi, Gelişim faaliyetleri ve etkinlikler için satınalma süreçlerinin kamu ihale kanunu ve şirket prosedürlerine uygun şekilde yürütülmesi ve Gelişim faaliyetlerinin sistematik olarak takip edilmesi, eğitim etkinliğinin ölçülmesi ve gelişim raporlarının yapacak İstanbul Anadolu Yakası’nda; Pendik ve çevre ilçelerinde ikamet eden “Eğitim ve Gelişim Uzmanı” işe alımı yapılacaktır.” ifadeleri yer aldı.

EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan eğitim ve gelişim uzmanı personel alım ilanında başvuru şartları şöyle:

• En az Lisans mezunu,

• İnsan kaynakları ve eğitim yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,

• İyi derecede İngilizce bilen,

• MS Office programlarına hakim,

• Eğitim teknolojileri, LMS, SAP ilgili modüllerine hakim,

• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

İBB KARİYER İŞ İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir