Personel Alımı

KPSS’siz Kamu İlanı: Büro ve Su Arıza İşçisi, Silahlı Güvenlik, Mühendis Kadroları

KPSS şartı olmadan ilan edilen alımlara Ekim ayı itibariyle bir yenisi yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanda işçi ve memur personel alımı olacağı bildirildi. 

Kurum Dışı Personel Alım İlanları sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroları ve başvuru şartlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

AÇIK POZİSYONLAR

İŞKUR üzerinden ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumu Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi oldu. 

Kurumun kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine yapılacak alımlara ilişkin yayımlanan ilan metninde toplam 26 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 9 farklı pozisyonda yapılacak alımlar için ilan edilen işçi kadroları ile memur kadroları şu şekilde;

Alım Yapılacak Kadroların Listesi

Büro İşçisi Vasıflı, Su Arıza İşçisi, Silahlı Güvenlik, Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanileri), Makine Teknikeri, Elektrik Mühendisi, Çevre Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, İnşaat Mühendisi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi yayımladığı personel alımı başvuru kılavuzunda her kadro için ayrı ayrı başvuru şartları olduğunu duyurdu. Kamuilanlari.com olarak bu başvuru şartlarını ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz.

Kadroya göre belirlenen kadın veya erkek olmak şartını sağlamak, 18 yaşından büyük olmak, Yine kadrolara göre belirlenen ve her kadro için değişiklik gösteren öğrenim şartına haiz olmak, İlanlara başvuruda bulunacak erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak. 

Adayların bu şartların yanında ayrıca vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurması, bazı kadrolar için office ve bilgisayar programlarını iyi kullanması, görevine engel akıl ve vücut sağlığı sorunu olmaması koşullarına da haiz olması isteniyor. 

BAŞVURULAR 2 EKİM’DE BAŞLAYIP AYNI GÜN SONA ERİYOR

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından ilan edilen alımlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 2 Ekim tarihinde yapacaklar. İlana başvuru süreci aynı gün sona erecek. Başvurular, başvuru kılavuzunda yer alan başvuur evrakları ile birlikte yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir