Personel Alımı

KPSS’siz Kamu İlanları: Zabıta, Özel Kalem Memuru, Denetim Personeli

Belediye personeli alımı için yayımlanan ilanlara yeni hafta itibariyle yenileri eklendi. Çeşitli meslek grupları için yayımlanan ilanları tüm bilinmesi gereken detayları ile derledik. 

Alım yapacak belediye başkanlıklarının bulunduğu il ve ilçeler, beledieye başkanlıklarının ilanlarında alım yapılacağı açıklanan kadrolar ve başvuru süreçlerine ilişkin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Yeni yayımlanan ilanlar arasında yer alan ve sizler için derlediğimiz 6 farklı ilan bulunuyor. Bu ilanlar 6 farklı şehirde yayımlanmış olup bazıları il merkezleri için bazıları ise çeşitli ilçeler adaylara duyuruldu. 

En az ilköğretim mezunu adaylar arasından kamu belediye işçisi alım ilanlarının yer aldığı duyurularda ayrıca lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için belediye memuru alımları olacağı duyuruldu. Bu çerçevede ilan metinlerinde yer alan tüm kadroları alım yapılacak şehirler aktarıyoruz. 

Hangi İl ve İlçelerde Personel Alımı Olacak?

Belediye memuru alımı için yayımlanan personel alım ilanlarında 6 farklı ilçe için duyuru bulunuyor. Bu il ve ilçelerin listesi şu şekilde;

Manisa Soma Belediye Birimi, Aydın Nazilli Belediye Birimi, İstanbul Beykoz Belediyesi Birimi, İzmir Belediye Birimi, Bursa Büyükşehir Belediyesi Birimi, Hatay Erzin Belediye Birimi. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan şehirler ve kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar şu şekilde;

Manisa Soma Belediye Birimi: Zabıta Yardımcı Personel, Müzisyen, Büro Memuru, Büro İşçisi, Ağıs Vasıta Şoförü, Elektrikçi, Oto Elektrikçi, Temizlik İşçisi, Şoför, Kaynakçı, Marangoz, İnşaat Ustası.

Aydın Nazilli Belediye Birimi: Yönetici Asistanı Sekreter, Aşçı Yardımcısı, Kasap, Büro İşçisi, Beden İşçisi,

İstanbul Beykoz Belediyesi Birimi: Fizyoterapist, Uzman Çocuk Hekimi

İzmir Belediye Birimi: Güvenlik Görevlisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Birimi: Denetim Personeli, Otopark Saha Amiri

Hatay Erzin Belediye Birimi. Özel Kalem Personeli

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Personeli alım ilanlarında dikkat edilmesi gereken hususlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, 

İLAN METİNLERİ

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak adaylar için süreç. devam ediyor. Ancak ilanların son başvuru tarihi 30 -31 Temmuz ile 1 Ağustos tarihleri arasında. 

Manisa Soma ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Nazilli ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Beykoz ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Belediye ilanı için TIKLAYINIZ

Bursa Büyükşehir Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Hatay Erzin Belediye ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir