Personel Alımı

KPSS’siz Kamu İşçisi KPSS’ile Memur Alım İlanı Yayımlayan Kurumların Listesi

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanları arasında İŞKUR Kamu Grubu ilanları bulunuyor. 

Bu alımlar hem memur kadrolarına hemde kamu işçisi pozisyonlarına yapılacak.

Bu çerçevede kamu personeli alımı yapacağını ilan eden kamu kurumlarının listesi, alım yapılacak kadrolara ilişkin ayrıntılar ve alımlara dair tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

KAMU GRUBU PERSONEL ALIMI

İŞKUR üzerinden ilan edilen kamu grubu personel alım ilanları arasında yer alan duyurular onlarca kamu kurumu tarafından yayımlanıyor. 

Bu kurumlar arasında bakanlıklar, üniversiteler, mahalli kurumlar ve kamu kurumlarına bağlı alt birimler bulunuyor. Güncel olarak ilan edilen bu alımlara ilişkin liste ise şu şekilde;

Kurumlar Listesi

İzmir Dsi 2.Bölge Müdürlüğü, Mesleki Yeterlilik Kurumu(Kamu Grubu), Tarım Ve Orman Bakanlığı(Kamu Grubu), Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bozok Üniversitesi, Malatya Ak Çadağ Öğretmenevi MSB Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol, Sındırgı Öğretmenevi Müdürlüğü, Bartın İl Özel İdaresi, Amasra Öğretmen Evi Ve A.S.O, İTÜ Rektörlüğü, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Bitlis Polisevi Müdürlüğü, Samsun Üniversitesi Rektörlüğü, TÜBİTAK-Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı(Kamu Grubu)

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Haberimizin hem başında hemde içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu personel alımları memur ve kamu işçisi kadrolarına yapılıyor.

KPSS puan sıralaması esasına göre memur kadrolarına yapılan personel alımlarına ek olarak KPSS şartının aranmadığı ve mesleki özelliklerin öne çıktığı kamu işçisi alımları İŞKUR Kamu Grubu Personel Alım İlanları sayfasında bulunuyor. 

Bu çerçevede ilanlarda yer alan güncel pozisyonlar şunlar;

Kadrolar Listesi

Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı, Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Temizlik Görevlisi, Hidrolog Yardımcısı, Beden İşçisi (Genel), Et Ve Et Ürünleri İşlemecisi, Aşçı, Temizlik Görevlisi, Bulaşıkçı (Stevard)Çöpçü, Yiyecek İçecek Müdürü, Sırala : İl | Son Başvuru Tarihi İnşaat Mühendisi, Bilişim Teknolojileri Teknisyeni, Hayvan Bakıcısı, Demirciler, Şahmerdancılar Ve Pres Operatörleri, İnşaat İşçisi, Sıhhi Tesisatçı, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Marangoz, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

BAŞVURU KOŞULLARI

Alımlara dair yayımlanan başvuru kılavuzlarında yer alan başvuru koşulları şunlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, öğrenim şartını sağlamk, 18 yaşından büyük olmak ve yaş şartı varsa onu sağlamak, deneyim şartı varsa sağlamak, KPSS puanı talep ediliyorsa asgari düzeyde belirtilen puana sahip olmak, görevine engel sağlık sorunu olmamak.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

İlan edilen açık kadrolara başvuru yapmak için adayların aşağıda yer alan bağlantıyı kullanmaları gerekiyor. Adayların öncelikle verdiğimiz bağlantıya tıklaması ve açılan sayfada işyeri türü yazan yeri kamu olarak işaretlemeleri gerekiyor.

İlan sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir