Personel Alımı

KPSS’siz personel alım ilanı yayınlandı! En az 5-7 bin lira maaş verilecek!

İBB kariyer sayfası üzerinden yayınlanan erkek kadın Yardımcı Sağlık Personeli alım ilanında, adayların görevleri hakkında,  Hasta bakım gereksinimlerini değerlendirmek ve planlamak,  İlaç ve serum gibi gerekli bakımları uygulamak, Hastaların tıbbi öykülerini rapor etmek ve durumlarındaki değişiklikleri izlemek, Hasta ve yakınlarını bilgilendirmek olduğu bildirildi.

İBB SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İBB RADYOLOJİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLADI

İBB kariyer üzerinden yayınlanan personel alım ilanında, “Ultrasonografi cihazını kullanabilmek ve hastalıkları görüntüleyip sorunu teşhis etmek, Tedavi sürecindeki hastaların, hastalıklarını takip etmek ve tedavi amaçlı radyolojik işlemleri yapmak. İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.” ifadeleri yer aldı.

İBB RADYOLOJİ PERSONEL ALIM İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRÜ PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İBB bünyesinde görev yapacak personel alım ilanında iş tanımı kısmında, “Gelen istek, şikayet ve çağrıları yanıtlamak,  Vatandaşların taleplerini alarak çözüme kavuşturmak. İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız. İstanbul Avrupa Yakası için; Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar, Güngören, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Avcılar, Zeytinburnu ve çevre ilçelerinde ikamet eden, ‘’Çağrı Merkezi Operatörü’’ işe alımı yapılacaktır.” ifadeleri yer aldı.

ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRÜ PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Son olarak İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanında KPSS’siz en az 7 bin lira maaşlar doktor alımı yapılacağı bildirildi.

İBB DOKTOR ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir