Personel Alımı

KPSS’siz Sözleşmeli Belediye Personeli Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı

Balıkesir Erdek Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden bir ilan yayımlayarak sözleşmeli belediye personeli alımı yapacağını duyurdu. 

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanında alımların Avukat kadrosuna olacağı bildirildi. 

Bu kadoro için bir personel alımı yapacak olan Erdek Belediyesi adaylardan aşağıda yer alan koşulları sağlamalarını talep etti. 

KPSS’SİZ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Erdek belediyesi tarafından yayımlanan personel alımların sözlü sınav esasına göre yapılacağı duyuruldu. Avukat kadrosu için yapılacak alımlara üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabileceklerinin duyurulduğu ilanda diğer başvuru koşulları şu şekilde açıklandı. 

Başvuru Koşulları

Erdek Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları;

657 sayılı devlet memurları kanununun 48. maddesinde yer alan şartların sağlanması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, görevini devamlı yapmaya engel sağlık sorunları olmaması, İlan metninde yer alan suçlardan hüküm giymemiş olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak adaylar başvurularını 6Eylül ile 11 Eylül tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular işlemleri ilan metninde yer alan evrakların kurum yazı işleri müdürlüğüne şahsen teslim edilmesi suretiyle tamamlanacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir