Personel Alımı

KPSS’siz Trafik İşçisi, Ambulans Sürücüsü ve Çağrı Merkezi Personel Alım İlanı

Muğla Büyükşehir Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. 

Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda KPSS şartı olmadan belediye memuru ve belediye işçisi alımı olacağı bildirildi. Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte ilan edilen o memur kadroları ve başvuru şartları

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında toplam 19 farklı kadroda personel alımı yapılacağı bildirildi. 

Bu alımlarda en az ilkokul mezunu belediye işçisi ve en az lise mezunu belediye personeli alımları olacak. Kamuilanlari.com olarak bu alımlara ilişkin ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

Açık Kadrolar

Trafik İşçisi, Ulaştırma Teknikeri, Ulaştırma Trafik Hizmetleri Teknikeri, Temizlik Personeli, Palamarcı, Otomotiv Kaporta Ustası, Otobüs/Kamyon Bakım Onarımcısı, Oto Bakım Onarımcısı, Misafir İlişkileri Görevlisi, Gemi Kızakçısı, Kaynakçı, İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, İç Lastik Tamircisi, Greyder Operatörü, Gemi İnşaatı ve Gemiş Makineleri, Elektrik Teknisyeni, Ekskavatör, Dalgıç, Çağrı Merkezi Elemanı, Ambulans Sürücüsü, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye personeli alım ilanlarında başvuru işlemleri ilanda her kadro için belirlenen özel şartlara göre yapılır. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili brimlerinde görevlendirmek üzere yayımladığı personel alım ilanında yer alan başvuru şartları ise şu şekilde;

Belediyeler tarafından ilan edilen açık kadroların mesleki özelliklerini sağlamak, Türk vatandaşı olmak, her kadro için ayrı ayrı ilan edilen öğrenim şartına haiz olmak, kamu haklarında mahrum olmamak, adayların görevlerine engel sağlık sorunları olmamak, talep edilen her türlü belge sertifika ve deneyim şartına haiz olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. kamu haklarından mahrum olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen tüm şartlara haiz olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz belediye personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 21-22 tarihlerinde yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir