Personel Alımı

KPSS’siz ve En Az Lise Mezunu 156 Hizmetli, Danışman, Memur Alım İlanı

4 farklı kamu kurumu Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alım ilanı yayımladı. 

Bu ilanlarda en az lise mezunu memur personel alımı yapılırken en az ilköğretim düzeyinden işçi alım ilanları bulunuyor. İlanlarda ayrıca önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından personel alımı için ilanlar bulunuyor. 

Bu ilanları ve bu ilanlarda yer alan tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

İŞKUR aracılığıyla memur veya işçi alımı yapacağını ilan eden dört kurum şunlar. Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı belediye birimi, İstanbul Üsküdar Belediyesine bağlı belediye birimi, Karaman Güneyyurt Belediyesi ve Türkiye Sinai Mülkiyet Değerleme Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan dört farklı kurum tarafından duyurulan personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları sizlerle paylaşıyoruz. Bu alımlarda en fazla alım ilanı 80 personel alımı yapacağını duyuran Mersin Büyükşehir Belediyesi ile 50 personel alımı yapacağını İstanbul Üsküdar Belediyesi oldu. 

Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı belediye birimi personel alımı;

Mersin Belediyesi tarafından ilan edilen KPSS şartsız personel alım ilanında, alımların Plaj Görevlisi kadrosuna olacağı bilgisi verildi. Bu kadro için yayımlanan personel alım ilanı geçici statülü olarak duyuruldu.

İstanbul Üsküdar Belediyesine bağlı belediye birimi personel alımı;

Bu personel alım ilanında toplam 80 kişilik bir alım olacağı bilgisi verildi. Alımlarda ise 21 farklı kadroda personel alımı olacağı duyuruldu.

Açık Kadrolar: Güvenlik Görevlisi, Yüzme Eğitmeni, Fitness Eğitmeni, Fidanlık İşçisi, Dağıtım Elemanı Garson, Çağrı Merkezi Görevlisi, Minibüs Şoförü, Şoför, Mühendis, Oyun Parkı Görevlisi, Mimar, Lojistik Operasyon Elemanı, Süpürme İşçisi, Elektrikçi, Büro Destek Elemanı, Büro İletişim Personeli, Birim Yöneticisi, Birim Personeli, Bina Temizlik Personeli, Çocuk Gelişimcisi ve Büro Hizmet Personeli.

Karaman Güneyyurt Belediyesi personel alımı;

Bu personel alım ilanında ise alımların tek bir kadrodan olacağı ve Büro Memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Sinai Mülkiyet Değerleme Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri personel alımı

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan kurum 25 Danışman alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar Sinai Mülkiyet Danışmanı (Mühendis) ve Sinai Mülkiyet Danışmanı (Hukuk, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe) kadrosuna olacak. 

İLAN METİNLERİ

İlan edilen kadrolar için tüm detayları aşağıda yer alan ilan metinleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sinai Mülkiyet ilan metni için TIKLAYINIZ

Karaman Güneyyurt Belediyesi ilan metni için TIKLAYINIZ

İstanbul Üsküdar Belediye ilan metni için TIKLAYINIZ

Mersin Belediyesi ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir