Personel Alımı

KPSS’siz ve En Az Lise Mezunu Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında Et ve Süt Kurumu, kadrosunda açık bulunan iki birimler personel alımı yapacağını duyurdu. 

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve bu kadrolar için belirlenen özel koşulları sizlere aktarıyoruz. 

KPSS’SİZ KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANI

DPB üzerinden yayımlanan bir ilan ile adaylara duyurulan personel alım ilanında alımların Şoför ve Kasap pozisyonuna olacağı bilgisi verildi. 

Et ve Süt Kurumu Et Kombinası Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek Şoför alım ilanına en az lise mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler. İlana başvuru için C veya CE sınıfı ehliyete sahip olmanın gerektiği bildirildi. Adayların ayrıca SRC 3 ve SRC 4 belgesine sahip olması talep edildi.

Et ve Süt Kurumu Et Kombinası Müdürlüğü bünyesi için yayımlanan diğer ilanda ise Kasap alımı olacağı duyuruldu. Kasap olmak için başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması talep edilirken adayların tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu belgelendirme şartı var. Bunun yanında adayların bulaşıcı hastalıklarının olmaması ve MEB, EBK, İŞKUR aracılığıyla sağlanan Et İşçiliği ve Kasaplk Eğitimi belgesine sahip olmaları talep edildi. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 27 Mayıs tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapabilecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir