Personel Alımı

KPSS’siz Zabıta, Büro Asistanı, Danışma Görevlisi, Memur, Hizmetli Kadroları İçin Belediye İlanları

Çok sayıda belediye başkanlığı yeni gün itibariyle yeni ilanlar yayımladılar. Yayımlanan bu alım ilanlarında ilkokul mezunu işçi alımları olurken lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı memur personel alımları oluyor. 

KPSS şartının almadığı bu personel alım ilanlarında yer kadroları sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla ya da belediyelerin kendi siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyurulan alımlara dair kadro kontenjan detayları şu şekilde;

Karaman belediye birimi için yayımlanan personel alım ilanında Büro Asistanı kadrosu için alım yapılacağı duyuruldu. Bu kadroya en az önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Ankara ODTÜ Mems yayımladığı duyurusunda Danışma Görevlisi pozisyonuna personel alımı yapacağını açıkladı. İlan için önlisans ve yüzde 40 engelli olma şartı bulunuyor. 

Aydın Germencik Belediye birimi tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadrolar: Antrenör, Bekçi, Bulaşıkçı, Büro Personeli, Destek Personeli, Garson, Kasiyer, Sosyal Hizmet Müdürü, Şoför, Temizlik Görevlisi, Anketör, 

Konya Selçuklu belediye birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında ise 25 zabıta memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

İLAN METİNLERİ

İlanlar için yayımlanan başvuru kılavuzlarını sizlere resim olarak aşağıda aktarıyoruz.

Konya Selçuk Zabıta Memuru Alım İlanı

ODTÜ Danışma Görevlisi Alım İlanı

Karaman Büro Asistanı Alım İlanı

Aydın Germenceik için yayımlanan ilanda çok sayıda kadro ve çok sayıda sayfa bulunduğu için o ilan metnini haberimizin altında PDF olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu belediye personeli alım ilanları için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvurular belediyelerin ilgili birimlerine şahsen yapılacak. İlan metinlerinin üzerinde yer alan iletişim numaraları yada mail adresleri üzerinden detaylı bilgi edinilebilir. 

Aydın Germencik ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir