Personel Alımı

KPSS’ye Girmeyen Adaylar İçin Koruma Memuru ve Uzman Personel İlanı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı personel alım ilanı yayımladı. 

Kurumun Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü ile Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine yapılacak personel alımları öğrenim şartına göre olacak. 

Kurumun çeşitli mesleki özellikler ile duyurduğu bu alımlara dair tüm detaylar Kamuilanlari.com adresinde.

KAMU PERSONELİ ALIMI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolara göre kurum iki farklı pozisyondan personel alımı yapacak. 

Alımlar Uzman Personel ve Uzman Personel Yardımcısı ile Koruma Memuru pozisyonlarına yapılacak. 

Kurum Kocaeli’de bulunan Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü bünyesine Uzman ve Uzman Yardımcısı, Ankara’da bulunan Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine koruma memuru alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu açık kadrolar için başvuru yapmak isteyecek adaylar aşağıda yer alan başvuru şartlarını esas alarak başvurularını TÜBİTAK’a bildirecekler. 

Uzman ve Uzman Yardımcısı Kadroları

Bu kadrolara başvuruda bulunacak adayların ünivesite mezunu olmaları gerekiyor. Kurum alım ilanları için adayların üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. 

Koruma Memuru Kadroları

TÜBİTAK bu kadro için adayların önlisabs düzeyinden eğitim veren Özel Güvenlik ve Koruma, Elektronik, Elektrik, Kontrol ve Otomasyon, Mekatronik bölümlerinden mezun olması gerektiğini ilan etti.

Bu şartların yanında adayların ayrıca T.C. vatandaşı olmaları, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel suç kaydına sahip olmaması isteniyor. Kurum adayların silahlı özel güvenlik kartı sahibi olmasını, vardiyalı çalışma ve gece çalışma yapmasına engel durumu olmaması, 27 yaşını bitirmemiş olmasını istiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alımları için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını TÜBİTAK’ın kariyer sayfası üzerinden yada İŞKUR aracılığıyla yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir