Personel Alımı

KPSS’siz Belediye İlanları: Büro İşçisi, Sekreter, Öğretmen, Memur

Belediye başkanlıkları yeni hafta itibariyle kadrolarında eksik bulunan pozisyonlara personel alımları için ilanlar yayımladılar. 

Memur ve işçi kadroları için yayımlanan ilanların hiç birinde KPSS şartı bulunmuyor. Ancak ilanların bir çoğu bugün ilana çıktığı halde başvuru süreçleri 17 Temmuz tarihinde yani yarın sona erecek. 

Adayların ilanların başvuru süreçleri dolmadan incelemeleri ve başvuru yapmak istemeleri halinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Kamuilanlari.com olarak bu ilanları ve başvuru kılavuzlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPACAK BELEDİYELER VE BİRİMLERİ

Belediye Başkanlıkları ve belediye birimlerine bağlı kurumlara yapılacak olan personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubu için ilan bulunuyor. Peki bu ilanlara alımlar hangi şehirden olacak? İşte ilan yayımlayan belediye başkanlıklarına ilişkin ayrıntılar. 

Aydın Efeler Belediye Birimi, İzmir Menderes Belediyesi, İzmir Belediye Birimi, Aydın Sultanhisar Belediye Birimi, Muğla Belediye Birimi ve Elazığ İl Özel İdaresi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan kurumlar tarafından ilan edilen alımlarda yer alan açık kadrolar ve detayları şu şekilde,

Aydın Efeler Belediye Birimi: Yönetici Asistanı/Sekreter, Şoför, Sekreter, Grafiker, Büro İşçisi, Beden İşçisi, Basınla İlişkiler Personeli, 

İzmir Menderes Belediyesi: Park Temizleme İşçisi, Büro Memuru, Süpürgeci, Beden İşçisi, Formen, 

İzmir Belediye Birimi: Vasıfsız İşçi, İş Güvenliği Uzmanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Mimari Restarasyon Personeli, Büro Memuru,

Aydın Sultanhisar Belediye Birimi: Arkeolog, Mimar, Sanat Tarihçi, Beden İşçisi

Muğla Belediye Birimi: Bilet Satış Görevlisi, Şoför, 

Elazığ İl Özel İdaresi: Bilet Satış Görevlisi, Şoför, Coğrafyacı, Şehir Plancısı, Çevre Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Makine Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli, Büro Görevlisi, Bahçıvan, Kamyon Sürücüsü, Dozer Operatörü, Ekskavatör Operatörü, Greyder Operatörü, Silindir Operatörü, Yükleyici Operatör, 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlar için adaylardan KPSS şartı istenmediğini haberimizin başında belirttik. Bu kadrolar için talep edilen koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA ULAŞIN

Aşağıda yer alan ilan metinleri üzerinden ilanlara ulaşın.

Aydın Efeler Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Menderes Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Sultanhisar Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

Muğla Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

Elazığ İl Özel İdaresi ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir