Personel Alımı

KTO Karatay Üniversitesi tarafından en az 10 bin lira maaşla personel alım ilanı yayınlandı!

Resmi Gazete‘nin bugünkü sayısında en az 10 bin lira maaşla KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayınlandı.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan akademik personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

PROFESÖR KADROSUNA PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Akademik personel alım ilanında, “Üniversitemize 2547 Sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Fakülte ve Bölüme/Anabilim Dalı tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır. Profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Doktora Belgesinin Onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Profesörlük Belgesinin Onaylı örneği, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan (onaylı tüm mezuniyet diplomaları dahil) altı (6) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Duyurulur.” denildi.

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde görev yapacak Prof. Dr. adayları ile ilgili  yayınlanan akademik personel alım ilanında başvuru şartları şöyle sıralandı:

Fizik lisans mezunu olmak, Doktora ve Doçentliğini bu alanda almış olmak.

Yüksek Enerji ve Parçacık Fiziği alanında çalışmaları olmak. Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN)’nde yürütülen araştırma projelerinden en az birine katılmış olmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir