Personel Alımı

Lise Mezunu ve En Az 50 KPSS Puanıyla Sözleşmeli Personel Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü, Resmi Gazete aracılığıyla sözleşmeli personel alımı yapacağını adaylara duyurdu. 

Üniversite tarafından sözleşmeli kamu personeli alımı için yayımlanan ilanda alımların Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde görevlendirmek üzere yapılacağını bildirdi. 

2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yapılacak olan alımlara dair detaylar şu şekilde

HANGİ KADROLARDAN ALIM OLACAK?

Sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan yayımlayan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü yayımladığı ilanında, sağlık personeli kadrosunda alım yapacağını ilan etti.

En az 50 KPSS puanına sahip adayların başvuru yapabileceği ilanda 40 Hemşire istihdam edilecek. KPSS şartının dışında kalan diğer koşullar şunlar.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kurum yayımladığı ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı koşullar talep ediyor. Bu koşullar eğitim, çalışma ve Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan şartlardan meydana geliyor. İşte o koşullar;

* Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

* Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

* Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

* Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Eğitim ve KPSS gibi belirleyici şartların tamamına haiz olan adaylar başvurularını 25 Haziran tarihine kadar yapacaklar. Başvurular kurumun ilgili birimine ilan metninde yer alan evraklar ile birlikte şahsen yapılacak. 

Başvuru Evrakları:

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru evrakları; Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitenin Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.), Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı ve fotokopisi, 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir