Personel Alımı

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Banka Memuru Alım İlanları

Banka personeli alımı için ilan yayımlayan 6 farklı bankanın ilanını sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu banka personeli alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar personel alımları yapılacağı duyuruldu. 

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bu kadro detayları ile öğrenim şartının dışında kalan koşulları madde madde sizlerle paylaşıyoruz. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Personel alımı için ilan yayımlayan 6 farklı banka olduğunu sizlere haberimizin başında bildirmiştik. Bu 6 banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli pozisyonlarda personel alımı için ilanlar yayımlandı. 

Bu ilanlarda en az lise mezunu güvenlik görevlisi kadrosundan önlisans ve lisans mezunları için banka memuru pozisyonları bulunuyor. 

Alım İlanı Yayımlayan Bankalar

* İş Bankası

* Akbank

* Garanti Bankası

* Fibabanka

* İNG Bank

* Albaraka Türk Katılım Bankası

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan bankaların yayımladıkları ilanlarda yer alan açık kadrolar şunlar;

İş Bankası yayımladığı ilanında İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük birimlerine Uzman Yardımcısı kadrosunda personel alımı yapacaklar.

Garanti Bankası farklı şehirlerde bulunan şubelerinde görev vermek üzere tahsilat, fatura ödeme, kredi işlemleri gibi alanlarda çalışacak Müşteri Danışmanı alımı yapılacağını duyurdu. 

Akbank Mayıs ayı personel alım ilanında yer alan açık kadrolar Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Mevsimlik Asistan.

Fibabanka şubelerinde görevlendirmek üzere Şube Dışı Satış Danışmanı, Operasyon ve İşletim Uzman Yardımcısı, KOBİ Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı, Big Data Engineer, Sharepoint Yazılım Uzmanı, Sistem Yönetim Uzmanı, Perakende Bankacılık Finansal Hizmetler Yöneticisi, Arayüz Geliştirme Uzmanı, Yardım Masası ve Talep Yönetimi Uzmanı kadrolarından personel alımı yapacağını duyurdu.

İNG Bank banka memuru alım ilanı için yayımlanan duyuruda alımların en az lise mezunu adaylar arasından Operasyon Merkezi bünyesine yapılacağını duyuruldu. 

Albaraka Türk Katılım Bankası da en az lise mezunu adaylar personel alımı yapacağını ilan etti. Banka tarafından yayımlanan ilanda alımların Güvenlik Görevlisi pozisyonundan olacağı bilgisi verildi.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kadro bilgilerini paylaştığımız ilanlar için yayımlanan başvuru kılavuzuna ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İş Bankası personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Akbank personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Garanti Bankası personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Fibabanka personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İNG Bank personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Banka Personel alım ilanları için uygulamamızı telefonunuza indirin.

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir