Personel Alımı

Maltepe Üniversitesi araştırma görevlisi alımı yapacak! Son başvuru 06 Ocak 2020

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün ki Resmî Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınlandı. İlana göre Maltepe Üniversitesi aşağıda belirtilen akademik bölümüne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 33. Maddesiyle “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlisi alınacaktır.

İlgililer ilanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli olan belgelere, bilgilere ve sonuçlara Üniversitemizin web sayfası www.maltepe.edu.tr den ulaşabilirler. Başvurular ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde ilanda belirtilen ilgili birime şahsen veya postayla yapılır.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir. Not: Adayların ilan tarihini izleyen 15 gün içinde Rektörlüğümüze şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra ve eksik belgeyle yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

SINAV TAKVİMİ

İlk Başvuru Tarihi : 23.12.2019 Son Başvuru Tarihi : 06.01.2020

Ön Değerlendirme Tarihi : 08.01.2020

Sınav Tarihi : 10.01.2020 Sınav Sonuç Tarihi : 13.01.2020

MEZUNİYET ŞARTI

Lisans eğitimini Gemi ve Yat Tasarımı alanında, Yüksek Lisans eğitimini İç Mimarlık alanında tamamlamış olmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir