Personel Alımı

Mayıs 2019 DPB Kadrolu Memur Alım İlanları

Kamu kurumları tarafından yayımlanan kadrolu memur alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden KPSS A Grubu Personel alım ilanları alanında adaylara duyuruluyor. 

Bu çerçevede Mayıs ayının ikinci yarısı itibariyle bu alanda bulunan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

DPB’DEN KADROLU MEMUR ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfasında yer alan bilgilere göre; Kadrolu Memur alım ilanı yayımlayan ve alımlar için başvuru toplayan tek bir kurum var. 

KPSS A Grubu Personel alım ilanı kapsamında Ağrı Çeçen Üniversitesinin kamu personeli alım ilanı bulunuyor. Bu ilana göre alım yapılacak kadro ve detayları şu şekilde;

Alım Yapılacak Kadrolar

Ağrı Çeçen Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında İç Denetçi alımı yapılacğaı duyuruldu. KPSS şartının olmadığı ilanda öğrenim ve deneyim şartları öne çıkıyor. 

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, ç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört yıllık yükseköğrenim görmüş olmak, Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

İlana 23 Mayıs tarihine kadar Üniversitenin ilgili birimi üzerinden başvuru yapılabilecek.

* KPSS A Grubu Personel Alım ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ

DPB Kadrolu Memur Alım İlanlarını yakından takip etmek için uygulamalarımızı telefonunuza indirin

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir