Personel Alımı

Memur Olmak İsteyen Adaylar İçin KPSS’siz, 55 ve 60 KPSS İle Kamu İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. DPB, İŞKUR ve diğer platformlar üzerinden duyurulan personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubu için alımların olacağı duyuruldu.

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza bu KPSS’li KPSS’siz memur personel alım ilanlarını yayımlandıkları anlarda aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 5 farklı kamu kurumunun memur personel alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlar KPSS Şartsız, 50 KPSS, 60 KPSS gibi şartlarla adaylara duyuruldular. 

KPSS’Lİ/KPSS’SİZ MEMUR ALIM İLANLARI

Söz konusu personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza aşağıda tüm detayları ile aktarıyoruz. 

KPSS puan sıralamasına göre yada KPSS şartsız yayımlanan ilanları alım yapacak kurumların duyurularına göre listeledik. İşte Kamu İlanları olarak listelediğimiz o ilanlar;

60 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIM İLANI

Tarım Kredi Kooperatifleri kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Sakarya Bölge Birliği bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. 60 KPSS puan şartıyla yayımlanan ilanda önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacğı ilan edildi. Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi kadrolarına yapılacak olan personel alımları için çeşitli mesleki özellikler talep ediliyor.

İlan detayları için TIKLAYINIZ

ANAYASA MAHMEKESİ PERSONEL ALIMI

Kamu personeli alımı yapacağını ilan eden kurumların bir tanesi de Anayasa Mahkemesi. Kurum tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına personel alımları olacağı ilan edildi. Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun adaylar arasından yapılacak alımlar KPSS şartsız duyuruldu. 

İlan detayları için TIKLAYINIZ

KPSS’siz KADROLU MEMUR

KPSS puan şartı talep edilmeden yayımlanan ilanda kadrolu memur alımı yapılacağı açıklandı. TÜBİTAK tarafından hem Devlet Personel Başkanlığı hemde Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanlarında memur personel kadrosuna istihdam olacağına duyurdu.

İlan detayları için TIKLAYINIZ

KAMUYA GÜVENLİK VE DESTEK PERSONELİ ALIMI

Yeni yayımlanan ilanlardan birisi olan Konya Teknik Üniversitesi personel alım ilanında çeşitli alanlarda memur personel alınacak. Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi kadrolarına personel alımı yapacak olan kurum işçi kadrolarına da alımlar yapacak. KTÜ personel alım ilanına lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanda toplam 25 personel alınacak.

İlan detayları için TIKLAYINIZ

55 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIMI

Söz konusu personel alım ilanında yer alan bilgilere göre 55 KPSS puanıyla İtfaiye Eri alımı yapılacak. Kastamonu Azdavay Belediye Başkanlığı’nca ilan edilen alımlara en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklar. 

İlan detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir