Personel Alımı

MSB NATO POL Tesisine TMY Kapsamında İşçi Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda kurumun Ankara İşletme Müdürlüğüne terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Söz konusu alımlara ilişkin yapılan açıklamada personel istihdamının ”Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre olacağı belirtildi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

MSB NATO Pol Tesisleri Başkanlığı yayımladığı personel alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapacağını ilan etti. Duyuruya göre kurum alımlarını önlisans mezunu adaylar arasından yapacak. İlanda açık olarak belirtilen meslek gubu ise Bilgisayar/Bilişim Teknolojileri olarak ilan edildi. Bu kadro için kurum 1 personel istihdamı gerçekleştirecek.

Başvuru İşlemleri

İlgili kadroda personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı başvuru yapacak adaylar için gerekli şartların Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından İŞKUR İş İlanları Sayfası üzerinden ilan edileceğini duyurdu. 

İlana başvuruda bulunacak adayların kurumu takip etmeleri gerektiği belirtildi. 

İlan Metni Görsel Gösterim

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir