Personel Alımı

MSB NATO POL Tesisleri Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı NATO POL Tesisleri Başkanlığı’nın Ankara’da bulunan birimlerine personel alımı için ilan yayımlandı. 

DPB’nin internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro detayları ve başvuru işlemleri haberimizde.

MSB NATO POL PERSONEL ALIMI

MSB tarafından DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımların terörle mücadelede yaralananlar kapsamında yapılacağı açıklandı. İlan için verilen kadro bilgilerinde bir personel istihdamı yapılacağını kurum alımların teknisyen kadrosuna olacağını duyurdu. 

Endüstri Meslek Lisesi Mezunu adayların başvuru yapabileceği teknisyen kadrosu için adayların Motorlu Araçlar Teknolojisi/ Otomotiv Teknisyeni bölümlerinden eğitim almaları isteniyor. 

Başvuru İşlemlerine Dair Açıklama

Milli Savunma Bakanlığı NATO POL Tesisleri Başkanlığı’nca yayımlanan başvuru şartı ve işlemlerine ilişkin açıklama.

”Söz konusu terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan statüsünde (TMY) 1 sürekli işçi için aranılan şartlar, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 21/08/2019 tarihinde www.iskur.gov.tr internet sayfasından yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir