Personel Alımı

Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak

Aile Bakanlığı bünyesine bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Aile Bakanlığı’na bağlık portal üzerinden yayımlanan SYDV personel alım ilanını aktarıyoruz. İşte bilinmesi gerekenler;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Diyarbakır Kocaköy SYDV tarafından yayımlanan memur alım ilanında tek bir kadrodan 1 personel istihdamı olacağı duyuruldu. Vakıf ilgili birimlerinde görelendirmek üzere Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru kadrosuna alım gerçekleştirecek. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Diyarbakır Kocaköy SYDV yayımladığı memur alım ilanında alım yapılacak kadro için, aşağıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adayların başvurularının kabul edileceğini bildirdi. 

Sosyoloji Mezunu olmak, Pedagojik Formasyon almış olmak (belgelendirilecektir), Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde en az 3 yıl görev yapmış olmak belgelendirilecektir. İlan tarihinden önce Kocaköy ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Erkek Olmak (Diğer iki çalışanın kadın olması münasebetiyle), En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve askerliği tamamlamış olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar,  Aile Bakanlığı’nın internet sayfası olan https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/giris.aspx adresine üye olup ilanlara dair başvuruları burada belirtilen yönergeler ışığında yapacaklar.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir