Personel Alımı

Nisan Ayı Sonu İtibariyle Devlet Personel Başkanlığı’nda Yer Alan Memur Alım İlanları

Nisan ayının son günlerine geldiğimiz şu günlerde halen başvuru süreci devam eden ilanlar ile kısa süre önce yayımlanan yeni ilanları sizler için tek bir haberde derledik. 

Bu çerçevede devlet kurumlarının Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenler şunlar;

DPB’DE YAYIMLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında askeri personel alımları, sözleşmeli personel alımları, KPSS A Grubu personel alımları, KPSS B Grubu (Merkezi) Personel alımları, KPSS B Grubu (Kurumsal) personel alımları ve Sürekli işçi alım ilanları bulunuyor. 

Bu kategoriler arasında halen ilan bulunan alanlar ise Sözleşmeli Personel alım ilanları, KPSS B Grubu Personel (Kurumsal) alım ilanları ile Askeri Personel alım ilanları oldu. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANLARI

DPB’de yayımlanan ve başvuru süreci devam eden 7 farklı kurumun sözleşmeli personel alım ilanı bulunuyor. Bu kurumlar ve bu kurumların yayımladığı ilanlarda yer alan kadrolar şunlar;

Muş Özel İdaresi, Sayıştay Başkanlığı, Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Ayvacık Belediye Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı.

Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli alanlarda sözleşmeli bilişim personeli, sözleşmeli mühendis, sağlık personeli alımları, sözleşmeli sekreter alımları yapılıyor. 

ASKERİ PERSONEL ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nca ilan edilen ilanlardan birisi de Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli askeri personel alım ilanı.

MSB tarafından ilan edilen ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevlendirileceği açıklanan ilanda alımların Sözleşmeli Er pozisyonuna olacağı alımlarda 13 bin personel istihdamı olacağı bildirildi. 

KPSS B GRUBU KURUMSAL PERSONEL ALIM İLANI

DPB’de ilan edilen ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarından birisi de KPSS B Grubu personel alım ilanları. Bu kategoride ilan yayımlayan kurum ise TUBİTAK oldu. 

TÜBİTAK yayımladığı personel alım ilanında 129 araştırmacı ve 13 teknisyen alımı yapacağını duyurdu. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu ilanlara dair tüm ayrıntılar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Sözleşmeli Personel alım ilanları için TIKLAYINIZ

KPSS B Grubu Personel (Kurumsal) alım ilanları için TIKLAYINIZ

Askeri Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

DPB’de Yayımlanan Kamu Personeli İlanlarını yakından takip etmek için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir