Personel Alımı

O Kurum 23 Akademik Personel Alımı Yapacak!

Bursa Teknik Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web sitesi üzerinden yeni bir ilan yayımladı.

05.11.2019 tarihli yayımlanan ilanda 23 akademik personel alımı yapacağını belirten üniversite, alımı yapılacak personellerin ‘Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör‘ ünvanları adı altında olacağını belirtti. Başvuru şartları nelerdir? Başvuru son tarihi ne zaman?

İşte o ilan:

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai saati bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur.

Not 1: 2547 sayılı Kanunun Ek 38. Maddesi uyarınca belirlenen %20’ lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek öğretim üyesi kadrosu bulunmamaktadır. Not 2: Profesör ve doçent kadrosuna atanacaklar daimi statüde çalıştırılacaktır.

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLAN TABLOSU 

İlana erişmek için : https://bit.ly/36wrIMi adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir