Personel Alımı

ODTÜ Eski Hükümlü ve Engelli Personel Alım İlanı Yayımladı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Devlet Personel Başkanlığı üzerinden personel alım ilanı yayımladı. İşçi statüsünde yapılacak olan personel alımlarında ise kurumun eski hükümlü ve engelli personel istihdam edeceği açıklandı. 

ODTÜ İŞÇİ ALIM İLANI

DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) 9 eski hükümlü personel alımı yapacak. Alımlar için belirlenen kadro kontenjan bilgileri şu şekilde

ODTÜ 9 Eski Hükümlü Personel Alım İlanı;

İlan metninde yer alan kadro kontenjan bilgilerinde kurum en az önlsans mezunu, adaylar arasından E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC1 ve SRC 3 belgelerine sahip olan 5 yıllık mesleği deneyime sahip adaylar arsından 3 Şoför alımı yapacak. ODTÜ ilanında en az ilkokul mezunu Marangoz alımı yapacağını ilan etti. Bu ilana ilgili meslek için ustalık belgesi olan adayların başvuru yapabileceğini açıkladı. Aşçı kadrosu için yayımlanan ilanda alımların en az ilkokul mezunu olan adaylar arasından olacağı açıklandı. İlana en az iki deneyime sahip adayların başvuruları kabul edilecek. İlanda ayrıca 2 en az ilokul mezunu temizlik personeli alımı yapılacağı açıklandı. 

ODTÜ 5 Engelli Personel Alım İlanı

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla duyurulan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar. 

en az ilokul mezunu adaylar arasından Temizli Görevlisi. Söz konusu bu kadroya toplam 3 personel alımı olacağı duyuruldu. İlanda ayrıca en az önlisans mezunu adaylar arasından Büro İşleri İşçisi alımı yapılacağı açıklandı. 

İlan Metinleri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yayımlanan ilan metinlerinin ekran görüntüleri,


NOT: Adaylar söz konusu alım ilanlarına Devlet Personel Başkanlığı’nın iş ilanları sayfasından ulaşabilecekler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir