Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında KPSS’siz Personel Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda alımların bir proje kapsamında gerçekleştirileceği ilan edilirken alımlara dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen personel alım ilanında, bakanlığın teknik dil tercümanı kadrosunda alım yapacağı ilan edildi. ”Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi” çerçevesinde alım yapılacak olan alımlara  başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşulları ise aşağıda aktarıyoruz. 

Başvuru Koşulları

Sağlık Bakanlığı’nca yayımlanan personel alım ilanı için açıklanan başvuru koşulları;

Üniversitelerin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği veya Mütercim-Tercümanlık Bölümlerinden birinden mezun olmak, Sağlık, ekonomi vb. alanlardaki metinlerin tercümesi konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, Ardıl çeviri alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, Tercihen uluslararası kurumlar (AB, Dünya Bankası vb.) tarafından finanse edilen projelerde en az 2 yıl çalışmış olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmamak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak veya ertelemiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 15 Nisan tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Başvurular adayların Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını (PYDB/2018/CS/P.3/IC/1 – Teknik Dil Tercümanı) içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte ilgili adrese posta yoluyla ve şahsen yapılacağı açıklandı.

Başvuru Adresi: T.C. Sağlık Bakanlığı Proje Yönetim Destek Birimi Satınalma Birimi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No:9 06800 Çankaya/ Ankara Tel: 0312-471-8508

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir