Personel Alımı

SGK KPSS Şartsız, DHMİ 70 KPSS Puanıyla Personel Alımı Yapıyor

İki devlet kurumu yayımladığı ilanlar ile farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Bu çerçevede personel alımı yapacağını duyuran SGK iki farklı alım yapmak üzere ilana çıktı. Her alım için ayrı bir alım yapacak olan kurum bu ilanlarında KPSS şartı talep etmiyor. 

DHMİ ise yayımladığı ilanında alımlarını KPSS puan sıralaması esasına göre yapacağını bildirdi. Alımlara başvuruda bulunmak isteyen gençlerin ise KPSS’den en az 70 almış olmaları gerekiyor. 

DHMİ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), Devlet Personel Başkanlığı ile adaylara duyurduğu personel alım ilanında iki farklı kadrodan personel alımı yapacağını açıkladı. Bu iki kadro için toplam 112 personel istihdamı yapacak olan kurum ilana üniversitelerin lisasn bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceğini açıkladı. 

DHMİ tarafından yayımlanan ilana göre kuru; Asistan Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için 12 personel istihdam edeceğini ilan ederken Stajyer Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için yapılacak olan personel sayısı 100 oldu. 

SGK PERSONEL ALIM İLANI (1) 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yayımlanan ilk personel alım ilanı “Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” kapsamında yapılacak. Alımlarda 34 personel istihdam edilecek. Adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. 

Alım yapılacak kadrolar ise şunlar: Proje Destek Ekibi Lideri, Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Kıdemli Muhasebeci, Muhasebeci Asistanı, Merkez Proje Asistanı, Yerel Destek Ekibi Lideri, İdari İşler Uzmanı, Çocuk Gelişim UzmanıYerel Proje Asistanı.

SGK PERSONEL ALIM İLANI (2)

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ilan edilen ikinci personel alım ilanın alımların yine bir proje kapsamında olacağı duyuruldu. İlana göre alımlar  “Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” çerçevesinde olacak. 

Bu alımlarda yine KPSS şartı bulunmazken tek bir pozisyon için alım yapılacağı duyuruldu.İlana göre SGK yayımladığı sözleşmeli personel alım ilanında İletişim ve Görünürlük Uzmanı (Merkez Destek Ekibi) kadrosu için personel alımı yapacak.

İLAN DETAYLARI

İlanlarda yer alan personel alım ilanlarına dair detayları aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

DHMİ personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

SGK (1) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

SGK (2) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir