Personel Alımı

SGK ve DHMİ KPSS’li/KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyorlar

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına yenileri eklendi. DHMİ ve SGK tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

SGK VE DHMİ PERSONEL ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) personel alımlarının KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı ilan edildi. 

Sosyal Güvenlik Kurumu’nca yayımlanan personel alım ilanında ise alımların ise AB ile yürütülen bir proje kapsamında olacağı ve alımların KPSS şartsız gerçekleştirileceği bildirildi.

Yayımlanan iki alım ilanında yer alan kadro bilgileri, başvuru şartları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları sizlere paylaşıyoruz. 

SGK KPSS’SİZ 34 PERSONEL ALIM İLANI

Sosyal Güvenlik Kurumu yayımladığı personel alım ilanında, alımların Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından ortaklaşa yürütülen “Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” çerçevesinde olacağı bildirildi.

İlanda çeşitli alanlarda toplam 34 personel istihdam edileceği bilgisi verildi. İlana göre alımlar şu kadrolardan yapılacak. 

Proje Destek Ekibi Lideri, Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Kıdemli Muhasebeci, Muhasebeci Asistanı, Merkez Proje Asistanı, Yerel Destek Ekibi Lideri, İdari İşler Uzmanı, Çocuk Gelişim UzmanıYerel Proje Asistanı.

İlana başvurular internet üzerinden elektronik şekilde yapılacak. 

DHMİ KPSS PUANI İLE 112 PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) personel alımlarını Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla duyurduğu bir ilan ile bildirdi. İlanda iki farklı kadrodan personel alımı yapacağını bildiren kurum alımların sadece üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans mezunu adaylar arasından olacağını açıkladı. 

İlana başvurular için talep edilen diğer önemli koşul ise KPSS şartı. İlana başvuruda bulunacak adayların KPSSP3 puan türünden yetmiş ve üzeri puan almış olmak. (70 KPSS puanına sahip olmak) şartını sağlamaları isteniyor. 

İlanda yer alan kadro bilgilerinde ise DHMİ, Asistan Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için 12 ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için 100 personel istihdam edileceğini ilan etti. 

İLAN METİNLERİNE ULAŞMAK İÇİN

Söz konusu personel alım ilanları için yayımlanan ilan metinlerini aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

DHMİ personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

SGK personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir