Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Başkanlığı DPB’de Personel Alım İlanı Yayımladı

Konya’da bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda personel açığı olduğunu ve bu kadrolar için personel alımları yapılacağını açıkladı. 

Eski hükümlü, terörle mücadelede yaralanan ve engelli personel kadrolarına yapılacak olan personel alımları Sürekli İşçi pozisyonuna alınacak. Alımlarda işçilerin hangi alanda görevlendirileceğine dair ise bilgi verilmedi. 

İlana başvuru yapmak isteyecek adaylardan talep edilen koşullar şunlar;

SGK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adaylar kurum  tarafından belirlenen başvuru şartlarını sağlamak zorundalar. Bu koşullar aşağıda yer alan ilan metninde yayınlanmış olup Kamuilanlari.com olarak sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak. – 18 yaşını tamamlamış olmak. Özel kanun veya diğer mevzuatın da yer alan şartları taşımak. – Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak. Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak) İlanın yayınlandığı tarihte herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik, Yaşlılık veya Malüllük aylığı almaması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlan için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvurular 19 Ağustos tarihinde başlayacak ve 23 Ağustos tarihinde sona erecek. Kurum başvuruların İŞKUR aracılığıyla elektronik yapılacağını duyurdu. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir