Personel Alımı

Sosyal Hizmet Birimlerine 60 KPSS ile Memur, KPSS’siz İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı’na bağlı olan ve muhtaç ailelere yardım sağlanması amacıyla faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları personel alım ilanları yayımladılar. Bu vakıflar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadro bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. 

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında haberimizin başında belirttiğimiz gibi hem memur hemde işçi statüsünde alımlar yapılıyor. Memur alımı için tek ilan bulunurken 60 KPSS puanıyla bu ilana başvuru yapılabiliyor. 

İşçi alımı için ise tek ilan yer alıyor ve bu alımlar için KPSS şartı bulunmuyor. İşçi alım ilanlarında ayrıca adayların ilkokul mezunu olması da yeterli oluyor. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI

Memur alımı için ilan yayımlayan tek bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. Artvin Hopa SYDV tarafından yayımlanman memur alım ilanında tek bir pozisyondan alım yapılacağı açıklandı. İlana göre alımlar Muhasebeci kadrosuna yapılacak. 

Özel Şartlar

Araç kullanabilmek için şoför bilgi ve tecrübesine sahip olmak ve en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. ilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkriptle ispatlanmak şartıyla geçerlidir.), Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, tercihen Yabancı Dil ve İşitme Engelli Dili biliyor olmak, İyi derecede Muhasebe bilgisine sahip olmak ( Bu alanda kendini yetiştirmiş, kamu veya özel sektörde iş tecrübesi olan ve bunu belgelendirmiş olması tercihte öncelik sağlayacaktır). Başvuru tarihi itibariyle son 6 aydır Hopa ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

SYDV İŞÇİ ALIM İLANLARI

SYDV’ler tarafından yayımlanan alımlar arasında 3 farklı SYDV işçi alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlar ve detayları şu şekilde.

Sivas SYDV yayımladığı bir ilan ile 16 işçi alımı yapacağını açıklandı. İlanda alımların Yaşlı kişisel bakım, banyo, kıyaet onarım, temizlik gibi işlerde olacağı açıklandı. İlana başvurular 8 Şubat tarihine kadar yapılabilecek. İzmir Tire SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında da alımların Hsta ve Yaşlı Bakım alanında yapılacağı duyuruldu. Antalya Kaç SYDV ise alımların Şoför ve Temizlik İşçisi pozisyonunda olacağını açıkladı. 

İşçi Alım İlanı Başvuru Detayları

Antalya Kaç SYDV personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sivas SYDV Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Tire SYDV personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Memur Alım İlanı Başvuru Detayları 

SYDV ilanlarına başvurular için adayların ilanı yayımlayan vakfın veya bulunduğu ilçenin belirlediği yönergeleri izlemeleri gerekiyor. Adaylar ilanlara internet üzerinden ulaşamazlarsa vakfı telefonla arayarak bilgi alabilirler. İlanlara elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar ise aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.