Personel Alımı

Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı İçin Yeni İlan Yayımlandı

İstanbul Bağcılar’da bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Vakıf tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir kadrodan olacağı ve ilana başvuruda bulunacak adayların iyi derecede ofis programlarını kullanması gerektiği ifade edildi. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI

İstanbul Bağcılar SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında ihtiyaç duyulan personel kadrosu Sosyal Yardım ve inceleme Memuru olarak açıklandı. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanı için ayrıca KPSS şartı da bulunuyor. 

Başvuru Koşulları

Söz konusu personel alım ilanı için talep edilen en önemli koşullar öğrenim ve KPSS şartı. 

Kurum ilan için başvuruda bulunacak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ilgili puan türünden en az 60 puana sahip olmaları gerekiyor. Bu koşulun yanında adayların ayrıca Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans programlarından Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. 

Diğer Koşullar İse

İlan için belirlenen diğer koşullar ise bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak, ilanın yayımlandığı ilçede belirli süre ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak yada muaf sayılmak, 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 2 Ağustos tarihine kadar yapabilirler. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden hem ilan metnine hemde başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci devam eden SYDV ilanları için TIKLAYINIZ

İstanbul Bağcılar SYDV ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir