Personel Alımı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı

Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesine personel alımı yapılmaya devam ediyor.

Bu çerçevede çeşitli zaman aralıklarında ilanlar yayımlayan vakıflar personel ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bu bilgilerin ışığında Sosyal Hizmetler Bakanlığı taarfından yayımlanan son duyuruda, yeni personel alımı yapılacağı açıklandı. Kamuilanlari.com olarak bu alımları sizlerle paylaşıyoruz. 

SYDV MEMUR ALIM İLANLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan son duyuru Ağrı için geldi. 

Ağrı’ya bağlı olan Hamur İlçesinde bulunan SYDV tarafından yayımlanan ilanda tek bir kadrodan personel alımları olacağı bilgisi paylaşıldı. 

İlanda Ağrı Hamus Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru kadrosunda personel ihtiyacını olduğunu duyurdu. 

SYDV MEMUR ALIM İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Sosyal yardımlaşma vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapılabilmesi için talep edilen tüm koşulların sağlanması gerekiyor. 

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen bu başvuru şartlarına ilişkin ayrıntıları siz okuyucularımıza madde madde açıklıyoruz. 

a) Üniversitelerin herhangi bir bölümün 4 yıllık lisans mezunu olmak.

b) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

c) Vakfın Bulunduğu Hamur İlçesi sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak ve bunu Nüfustan alınacak belgeyle belgelendirmek

d) En az B sınıfı sürücü belgesi bulunması

e) ÖSYM tarafında yapılan 2018-2019 yılı geçerli KPSS sınavında KPSSP3 puan tütünde en az 60 ve üzeri puan almış olmak, başvuru yapmaya hak kazanan adaylar arasında puan sınırlamasına göre, alım yapılması düşünülen kadronun 5 katı aday mülakata çağrılacaktır.

f) Müracaat sahibinin evraklarını elden teslim etmesi gerekmektedir.

İLANA DAİR TÜM DETAYLI BİLGİLER

Ağrı Hamur SYDV memur alım ilanı için başvuru yapacak adaylar alımlara dair tüm ayrıntıları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden öğrenebiliriler. 

Bunun için adaylar Aile Bakanlığı’nın sistemine üye olmaları gerekiyor. Bu ilan için ayrıca detaylı bilgi Hamur Kaymakamlığı’nın internet sitesi üzerinden öğrenilebilir. 

SYDV ilanları için TIKLAYINIZ 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir