Personel Alımı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü İlan Etti! 60 KPSS İle Memur Alınıyor

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf ilgili birimlerinde görev vermek üzere memur alımı yapacağını adaylara duyurdu. 

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün internet sayfası üzerinden adaylara duyurulan memur alım duyurusunda; SYDV bünyesine tek bir kadrodan personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Sosyal Yardım ve İnceleme Personeli kadrosu için yayımlanan ilanlara çeşitli mesleki özelliklere haiz adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

SYDV memur alım ilanları için ortak olan bazı koşullar bulunuyor. Bu başvuru koşulları tüm SYDV memur alımlarında geçerli olup genel ifadelerle şunlardır. 

Ortak Koşullar: 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak

Özel Koşullar

Bu şartların yanında adayların Bitlis Tatvan SYDV tarafından belirlenen özel koşullarda bulunuyor. O koşullar şunlardır;

Öğrenim Şartı: 4 yıllık lisans eğitimi veren Yüksek Öğretim Kurumlarında Sosyoloji,Sosyal Hizmetler,PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ),Psikoloji,Halkla İlişkiler bölümlerinden en az birinden mezun olmuş olmak,

Diğer Koşullar; En az B sınıfı Ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanıyor olmak, Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, Erkek olmak, Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Seyahat engeli bulunmamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Bitlis Tatvan SYDV memur alım ilanı için önbaşvurular Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün internet sayfası üzerinden yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantıdan ilanlara ulaşacaklar ve başvurularını yapacaklar. (başvuru ve ilan detaylarını görüntülemek için sisteme üye olmak gerekiyor)

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden ilan edilen ilanlar için TIKLAYINIZ 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir