Personel Alımı

SYDV Memur Alım İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Aile ve Sosyal Yardımlaşma Bakanlığı’na bağlık olarak hizmetlerine devam eden çeşitli il ve ilçelerdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ilan yayımlamaya devam ediyorlar. 

Bu kapsamda yayımlanan yeni SYDV Memur Alım ilanı ile ilgili, vakfın yayımladığı tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ORDU ÇATALPINAR SYDV MEMUR ALIM İLANI

Ordu Çatalpınar SYDV, Aile Bakanlığı’nın sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile tek bir kadrodan memur alımı yapacağını duyurdu. İlanda yer alan bilgilere göre vakıf, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları aşağıda madde madde aktarıyoruz. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu alım ilanı için adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak Kamu haklarından mahrum bulunmamak Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

Bu Şartların Dışında 

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmak, Son Başvuru tarihi itibariyle Ordu İli Çatalpınar İlçesinde en az 6 ay süre ile kesintisiz şekilde ikamet ediyor olmak ve Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinin; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Halkla İlişkiler, İletişim Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olmak” şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR AİLE BAKANLIĞI ARACILIĞIYLA

Söz konusu SYDV memur alım ilanlarına başvuruları Aile Bakanlığı’nın ilgili sistemi üzerinden elektronik olarak yapabilirsiniz. 

Bu kapsamda aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlk defa başvuru yapacak adayların sisteme üye olmaları gerekiyor. 

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir