Personel Alımı

SYDV Memur İlanı: 65 KPSS Puanıyla Başvuru Yapılabilecek

Çankırı Eldivan SYDV ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Personeli alımı yapacağını duyurdu. 

Kurum tarafından yayımlanan 1 kadro için yayımlanırken alımların Büro Memuru pozisyonuna olacağı bilgisi verildi. 

KPSS, Öğrenim ve diğer özel şartların yer aldığı memur alım ilanında yer alan tüm o başvuru koşullarını madde madde sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

SYDV MEMUR ALIM İLANLARI

Çankırı Eldivan SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan ilk koşul KPSS şartı. Bu kadro için adayların ilgili KPSS puan türünden en az 65 almış olmaları isteniyor. 

Vakıf bu kadro için adayların ayrıca Üniversitelerin lisans eğitimi veren fakültelerinin Muhasebe, Bilgisayar, İşletme, İktisat Fakülteleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültsi ve Maliye bölümlerinden birini tamamlamış olmak. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca sosyal iletişim becerisine sahip olması, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmaması, başvuru tarihi itibariyle 6 aydır Eldivan ilçesinde ikamet ediyor olması, askerini yapmış olması (erkek adaylar için), 18 yaşından büyük olması, 30 yaşından küçük olması gerekiyor. 

Başvuru İşlemleri

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 2 Eylül tarihine kadar yapacaklar. Başvurular Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün internet adresi üzerinden yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir