Personel Alımı

Tarım Bakanlığı İle EGM 60 KPSS ve En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapıyor

İki devlet kurumu; Türkiye İş Kurumu Kamu Grubu Personel Alım İlanları sayfası üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yayımlanan personel alım ilanlarında memur ve kamu işçisi alım ilanları bulunuyor.

En az lise mezunu olan adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadro bilgileri ile diğer detaylar şu şekilde;

KAMUYA PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu grubu personeli alımı için ilan yayımlayan Kamuilanlari.com olarak haberimizde sizlere aktardığımız iki devlet kurumu Tarım ve Orman Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü. 

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR’da yayımladığı personel alım ilanında 6 farklı kadroda 6 personel alımı yapacağını duyurdu. 

Emniyet Genel Müdürlüğü ise İŞKUR personel alım duyurusunda 8 farklı kadroda toplam 15 personel alımı yapacağını açıkladı. 

EGM ve Tarım Bakanlığı ilanlarında yer alan açık kadrolar ise şunlar:

EGM Personel Alım İlan Kadroları

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda yer alan 8 kadro:

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Garson (Servis Elemanı), Kuru Temizlemeci, Temizlik Görevlisi, Aşçı Yardımcısı, Elektrikçi (Genel), Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pasta Ustası), Terzi 

Tarım Bakanlığı Personel Alım İlan Kadroları

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan ve ilanda yer alan 6 farklı kadro;

Fotoğrafçı, Ziraat Mühendisi, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, Endüstriyel Bakım Onarım Teknisyeni/Endüstriyel Elektronik Teknisyeni, Ahşap Doğrama Teknolojisi Teknisyeni, İnşaat Boyacısı/Boyacı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet kurumlarında çalışmak isteyen adaylar DMK’da yer alan başvuru şartlarına haiz olacaklar. Bunun yanında adaylar alım yapılacak kadroların özel şartlarını da taşımak zorundalar. Bu koşullar şunlar;

Türk vatandaşı olmak. 18 yaşından büyül olmak, Bazı kadrolar için belirlenen yaş aralığında olmak,  kurumlar tarafından kadrolara göre belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. sağlık problemi bulunmamalı ve tam teşekküllü Devlet Hastanesinden gece ve gündüz çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek.  Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak. KPSS puan şartı talep edilen bölümler için bu şartı sağlamak. 

İlan Detayları

Söz konusu personel alım ilanlarında dair detaylara haberimizin altında bulunan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

EGM Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir