Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifi En Az 60 KPSS Puanıyla 42 Memur Alımı Yapacağını İlan Etti

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin farklı bölge müdürlüklerine KPSS puan sıralaması esasına göre yapılan personel alımlarına bir yenisi eklendi. 

Kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdürlüğü’ne personel alımları olacağı duyuruldu. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde söz konusu bu personel alımlarını sizlere tüm ayrıntıları ile aşağıda aktarıyoruz. 

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MEMUR ALIM İLANI

Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere yayımlanan personel alım ilanında toplam toplam 42 kişilik alım olacağı bildirildi. 

Kurum 42 kişilik personel alım ilanına yapılacak alımların 2 kadrodan olacağını duyurdu. İlana göre kurum önlisans ve lisans mezunları arasından Kooperatif Görevlisi ile sadece lisans mezunları arasından Ziraat Mühendisi alımı yapacakl. 

Alımlar KPSS puan sıralaması esasına göre olacak ve başvurular için adayların ilgili puan türünden en az 60 KPSS puanına sahip olmaları gerektiği belirtildi. Ayrıca burada Ziraat Mühendisiliği kadrosu için bir ayrıcalık bulunuyor. Tarım Kredi Kooperatifleri; Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanların KPSS şartsız başvuruda bulunabileceklerini bildirdi. 

DİĞER KOŞULLAR

Yukarıda yer alan kadrolar için KPSS şartını sağlayan adayların sağlamaları gerektiği ilan edilen diğer başvuru koşullarını aşağıda paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 16.10.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (16.10.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.) Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir), Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Bu koşullara ek olarak adayların Antalya Bölge Müdürlüğü bünyesinde Kooperatif Görevlisi ile Ziraat Mühendisi başvurusunda bulunabilmeleri için ilan metninde yer alan öğrenim şartlarının sağlanması gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdürlüğü, Kooperatif Görevlisi ile Ziraat Mühendisi alım ilanı için başvuru süreci 23 Eylül’de başlayacak olup ilana son başvuru tarihi 4 Ekim olarak duyuruldu. Kurum başvuruların Antalya Bölge Müdürlüğü’ne her kadro için ayrı talep edilen başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapılacağını açıkladı.

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir