Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri Memur Alım İlanı ve Detayları

Tarım Kredii Kooperatifleri kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanlarında Kütahya Bölge Müdürlüğü ve Balıkesir Bölge Müdürlüğü bünyesine personel alımı yapacağını duyurmuştu. 

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru süreci 8 Mart tarihi itibariyle sona erecek. 

Kurum tarafından yayımlanan ve 60 KPSS puanı ile başvuru yapılabilecek personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru detayları haberimizde. 

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MEMUR ALIM İLANI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında başvuru süreci devam eden ilanlar arasında Tarım Kredii Kooperatifleri bulunuyor. 

Kurum iki bölge müdürlüğüne yapacağını açıkladığı memur alım ilanında toplam 98 memur alımı yapacak. Yapılacak memur alımlarında yer alan başvuru koşulları ve detayları ise şu şekilde,

MEMUR ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

98 Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı için yayımlanan ilan metninde adaylardan talep edilen başvuru koşulları da bulunuyor. Bu başvuru koşulları hem genel şartlardan hemde özel koşullardan meydana geliyor. 

İşte kurum tarafından yayımlanan o başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir), Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

KPSS Şartı; Kurum ilana başvuruda bulunacak adayların 2018-KPSS sınavına girmiş olmak ve ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmalarını talep ediyor. 

Ziraat Mühendisi Özel Şart; Ziraat Mühendisi kategorisinde başvuruda bulunacak adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar, KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebilecekler.

İkamet Şartı: Kurum ilana başvuruda bulunacak adaylardan ikamet şartı istiyor. ”Kütahya ve Balıkesir Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personel adayın veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) Bölge Birliğine bağlı illerinden birinde ikamet ediyor olması gerekiyor. ”

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 8 Mart tarihine kadar Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Balıkesir ve Kütahya Bölge Birliği’ne şahsen yapılacak. 

İlanlara dair detaylar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir