Personel Alımı

Tarım Kredi, YÖK ve TCDD 463 Memur ve İşçi Alımı Yapıyorlar

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını anlık olarak aktarıyoruz. 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan bu ilanları daha sonra belirli aralıklarla yapmış olduğumuz haberlerle sizlere hatırlatıyoruz. 

Bu kapsamda TCDD, YÖK ve TCDD tarafından ilan edilen ve DPB üzerinden yayımlanan duyurular ile adaylara duyurulan personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

TCDD 356 PERSONEL ALIM İLANLARI

TCDD tarafından personel alım ilanında yer alan detaylara göre kurum KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. 9 Nisan tarihi itibariyle başvuruları başlayacak olan personel alım ilanında kadrolara dair şu açıklamalarda bulundu. 

”Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü işyerlerine belirsiz süreli iş sözleşmesiyle 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım Ve Onarım Makinesi Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 40 Liman Vinç Operatörü olmak üzere toplam 356 işçi alınacaktır.”

TARIM BÖLGE BİRLİĞİNE 101 PERSONEL ALIMI

Tarım Kredi Kooperatifleri yayımladıkları alım ilanları ile iki farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. Önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği bu alım ilanlarında dikkat çeken ik şart 60 KPSS ve bazı illerde ikamet şartı. 

İkamet şartına göre alım yapılacak iller; Mersin Bölgesi; Adana, Mersin, Hatay, ve Osmaniye. Gaziantep Bölgesi; Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis. Tekirdağ Bölgesi; Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İstanbul ili Avrupa Yakası ve Çanakkale ili Avrupa Yakası.

Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alım ilanına başvuruda bulunacak adayların KPSS’den en az 60 puan almış olmaları da diğer bir koşul.

YÖK PERSONEL ALIM İLANI

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Resmi Gazete aracılığıyla duyurduğu bir ilan ile bilişim personeli kadrosuna 6 personel alımı yapacağını açıkladı. İlana alımlar 4 farklı branştan yapılacak. Bu branşlar arasında Sistem Programcısı (Sistem), Sistem Programcısı (Yazılım), Yazılım Uzmanı, Sistem Uzmanı ve Ağ Uzmanı pozisyonlarında alımlar yapılacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar Kamu İlanları olarak aşağıda verdiğimiz bağlantılar üzerinden ilan metinlerine ulaşabilirler. 

TCDD Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Bölge Müdürlükleri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

YÖK Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir