Personel Alımı

Tarım, Sağlık ve Dışişleri Bakanlığı KPSS Şartsız Personel Alım İlanları

3 farklı bakanlık yayımladıkları personel alım ilanları ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Sağlık Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

DIŞİŞLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Dışişleri Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanına Anvers Başkonsolosluğu, Bakü Büyükelçiliği, Viyana Büyükelçiliği bünyesine yapılacak. İlanlara göre alımlar Sekreter kadrosuna yapılacak. Alımlarda öne çıkan başvuru koşulu ise yabancı dil şartı.

SAĞLIK BAKANLIĞI DANIŞMAN ALIM İLANI

Sağlık Bakanlığı kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile Danışman alım ilanı yayımladı. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan danışman alım ilanında, alımların 6 farklı branştan yapılacağı duyuruldu.

KPSS şartının olmadığı personel alım ilanının Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında yapılacağı ilan edildi. İlan metininde yer alan kadrolar arasında İş Analisti, İş Zekası Geliştirme Danışmanı, Karar Destek Uzmanı, Kıdemli Yazılım Mimarı, Veri Kalitesi, Test ve Analiz Uzmanı, Veri Tabanı Danışmanı, Yapay Zeka Uzmanı, Yazılım Geliştirme Danışmanı, Yazılım Test Personeli pozisyonları bulunuyor. 

TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı için bir ilan yayımladı. Söz konusu sınav için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve lise, ön lisans ve lisans düzeyinde tarımsal alanda mezun olmuş adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı. KPSS şartının yer almadığı sınav duyurusuna son başvuru tarihi 13 Mart olarak ilan edildi. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Sağlık Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurular ile ilan metinlerine ilişkin tüm ayrıntıları aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı için TIKLAYINIZ

Tarım ve Orman Bakanlığı için TIKLAYINIZ

Bakanlıklara personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir