Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı Bir Proje Kapsamında Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Tarım ve Orman Bakanlığı kendisine ait internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru personel alımı yapacağını duyurdu.

Bakanlık tarafından yayımlanan personel alım ilanında, başvuru şartları ve kadro detayları İngilizce bir ilan metni ile adaylara ilan edildi. Dil Asistanı kadrosuna yapılacak alımlara dair detaylar şu şekilde,

DİL ASİSTANI ALIM İLANI

Tarım ve Orman Bakanlığı’nca yayımlanan duyuruya göre bakanlık tarafından gerçekleştirilecek personel alımı, ”​Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan AB Eşleştirme Projesi” için yapılacak.

Bakanlık tarafından yayımlanan İngilizce ilan metninde adayların öğrenim şartını, yabancı dil şartını, çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarını (MS Office, Word, Excel, Internet) kullanmasını, iletişim ilişkilerinin iyi olmasını, deneyim şartını sağlaması gerektiği ifade edildi.

Başvuru İşlemleri

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan AB Eşleştirme Projesi kapsamında yapılacak olan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 28 Ağustos tarihine kadar yapılacak.

Başvuru işlemleri ilan metninde yer verilen email adreslerine özgeçmiş gönderilmesi şeklinde elektronik olarak yapılacak. İlana dair detayları Bakanlığın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

İlan detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir