Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Tarım ve Orman Bakanlığı ilgili birim bünyesinde açık olan personel kadrosu için ilana çıktı. Bunun için iki farklı platformda ilan yayımlayan bakanlık, yayımladığı ilanında KPSS’siz işçi alımı yapacağını duyurdu. 

En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

TARIM BAKANLIĞI İŞÇİ ALIM İLANI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan işçi alım ilanında alımların Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü bünyesine olacağı bilgisi verildi. İlanda yer alan kadro detaylarına göre alımlar Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) kadrosuna yapılacak. İş tanımına ilişkin de bilgi veren bakanlık işe başlayan personelin ekim, dikim, biçim, tarla temizliği vb. işlerde görevlendirileceğini açıkladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Tarım Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre ilana aşağıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek. 

En az ilköğretim mezunu olmak, en fazla lise mezunu olmak, 18 yaşından büyük olup 35 yaşından küçük olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

İlana Başvurular

İlana başvurular İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir