Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda bakanlık bünyesine işçi alımı yapılacağı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı. 

Engelli vatandaşların başvuru yapabileceği işçi alım ilanında ayrıca eski hükümlü personeller içinde kadrolarda yer aldı. 

Bu iki personel alım ilanına ilişkin tüm detayları Kamu İlanları olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İŞÇİ ALIM İLANI

Tarım ve Orman Bakanlığı’nca yayımlanan personel alım ilanlarında eski hükümlü işçi alımı kapsamında bir personel istihdam edileceği bildirildi. Engelli personel alım ilanı içinde kadro kontenjan bilgilerini açıklayan kurum bu statüde 2 işçi istihdam edeceğini ilan etti. 

İlan metinlerinde yer alan kadrolara göre Tarım Bakanlığı engelli statüsünde yapacağı personel alımlarını Büro İşçisi kadrosunda yapacak. Eski Hükümlü adaylar için yayımlanan personel alım ilanı ise alımların genel işçi kadrosuna olacağı belirtildi.

İLANLARA BAŞVURULAR

Söz konusu alımlar için yayımlanan ilan metninde başvuru koşullarına dair detaylı bilgiler paylaşılmadı. Ancak ilan metninde yer alan iletişim numarasından bu detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir