Personel Alımı

Tarsus Üniversitesi 60 Personel Alım İlanı Yayımladı

Tarsus Üniversitesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine KPSS puan sıralaması esasına göre personel alımları yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanla yer alan açık kadrolar, KPSS şartı, başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

TARSUS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI

Tarsus Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre alımlar 5 farklı kadroda olacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadroların yer aldığı alım ilanında 60 personel istihdamının sağlanacağı bildirildi. 

İlana göre alımlarda lisans mezunu Büro Memuru ve Mühendis, Önlisans mezunu Büro Memuru, Tekniker ve lise mezunu teknisyen ve hizmetli (Destek Personeli) alımları yapılacak. 

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Tarsus Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar için yayımlanan başvuru koşulları arasında şu koşullar bulunuyor. 

Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranacaktır. Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, Ortaöğretim (Lise ve Meslek Lisesi ) mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Ayrıca deneyim şartı istenilenlerin çalışma süreleri değerlendirilecektir.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 5 Ocak tarihine kadar yapacaklar. Başvurular Tarsus Üniversitesi Genel Sekreterliğine şahsen yapılacak. 

Başvurulara ilişkin yapılan açıklamada; İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile birlikte Üniversitemiz Genel Sekreterliğine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Evrakları: 1- Başvuru formu (Üniversitemiz Web Sayfasından Ulaşabilirsiniz) 2- 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi 3- Diploma Fotokopisi 4- Kimlik Fotokopisi 5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (Üniversitemiz Web Sayfasından Ulaşabilirsiniz) 6- Özel şartlarda istenen diğer belgeler ( Sürücü belgesi, Çalışma süresi. vs)

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.