Personel Alımı

TCDD Kamu Grubu İşçi Alım İlanı İŞKUR’da Adaylara Duyuruldu

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü ülke geneli yayımladığı personel alım ilanında belirli pozisyonlarda engelli adaylar arasından işçi alımı yapacağını duyurdu. 

Kurum tarafından İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alım ilanına dair bilinmesi gereken tüm ayrıntılar sizlerle.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye İş Kurumu yayımladığı personel alım ilanında toplam tek kadro için toplam 3 personel alımı olacağını duyurdu. Alımlara ülke geneli başvuru kabul edecek kurum çalışma şehirlerini Erzincan ve Kocaeli olarak duyurdu.

TCDD tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların; Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı kadrosuna olacağı belirtildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

TCDD, Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı kadrosu için başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan koşullara göre yapacaklar. Başvuruların kabul edilmesi için başvuru şartlarının tamamının adaylar tarafından sağlanması gerekiyor. 

İlana başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşından büyük olması en az ilköğretim mezunu olması en fazla lise mezunu olması şartları bulunuyor. Bu şartların dışında güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olma şartının bulunduğu ilanda ayrıca deneyim şartı yer alıyor. 

TCDD tarafından ilan edilen deneyim şartı; Demiryolu Hattı Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 6 ay çalışmış olmak şartı aranmaktadır. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuru süreci 15.08.2019 olarak duyuruldu. Bu süreç içinde adaylar başvurularını herhangi bir İŞKUR İl/Hizmet Merkezine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabilecekler.

İlanlara ulaşmak için İŞKUR İş İlanları arama sayfasına gidin. Bu sayfa üzerinde yer alan İşyeri Unvanı adlı bölüme TCDD İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazıp ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir