Personel Alımı

TCDD KPSS Şartsız 356 Daimi İşçi Alım İlanı Resmi Gazete’de Yayımlandı

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından alımı yapılacağı duyurulan daimi işçi alım ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. 

Kurumun alım yapacağı işçi kadroları, bu kadrolar için belirlenen başvuru koşulları, başvuru sürecine dair bilgilerin yer aldığ ilan metnini sizlere paylaşıyoruz. 

TCDD DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI

TCDD Genel Müdürlüğü yayımlandığı ilanında alım yapılacak kadrolara ve kadrolara ayrılan kontenjan sayılarına ilişkin bilgiler verildi. İlana göre kurum Tren Tekil İşçisi, Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, Liman Vinç Operatörü, Demiryolu Yol Yapıl ve Onarım Makinesi Operatörü kadrolarına personel alımı yapacak ve alımlarda 356 işçi istihdam edilecek. 

İlana göre alım yapılacağı ilan kadrolara göre kontenjan dağılımları da şu şekilde olacak. 

Tren Tekil İşçisi kadrosu için 86, Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı kadrosu için 188, Liman Vinç Operatörü kadrosu için 40, Demiryolu Yol Yapıl ve Onarım Makinesi Operatörü kadrosu için ise 188 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullara ilişkin ayrıntılar şu şekilde,

Adaylar, İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir. Adaylarda, erkek olma şartı aranmaktadır. Adaylarda, İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak şartı aranmaktadır. Adayların, İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibarıyla, ilanda belirtilen öğrenim durumu ve bölümünden mezun olması gerekmektedir. İşgücü Talebimiz ülke düzeyinde yayınlanacaktır. İşgücü taleplerimizde KPSS şartı bulunmamaktadır. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 9 Nisan tarihinden itibaren yapmaya başlayacaklar. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir