Personel Alımı

TCDD, Tarım Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı’na Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları tarafından duyurulan personel alım ilanlarını yakından takip eden adaylar için tüm duyuruları anlık olarak paylaşıyoruz. 

Basın ilan kurumu, devlet personel başkanlığı ya da İŞKUR aracılığıyla duyurulan bu ilanlarda yer alan ve başvuru süreci devam eden 3 kurumun ilanı bulunuyor. 

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Tarım ve Orman bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanları bu haberimizde topladık.

KAMUYA PERSONEL ALIM İLANLARI

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, diğer detaylar şu şekilde;

TCDD Personel Alım İlanı

TCDD tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların KPSS şartsız olacağı bilgisi verildi. İşçi statüsünde yapılacağı duyurulan personel alımlarına ilgili önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Makinist İşçisi kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına aşağıda yer alan bölüm mezunları başvuru yapabilecek. 

”Elektrik Elektronik Elektrik-Elektronik Endüstriyel Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği Elektronik Teknolojisi Endüstriyel Elektronik (U Eğitim) Elektronik Yüksek Teknisyenliği Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi Makine İş MakineleriRaylı Sistemler Makine Teknolojisi Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi Raylı Sistemler Makinistlik”

Tarım Bakanlığı Personel Alım İlanı

Tarım Bakanlığı personel alım ilanı da TCDD ilanı gibi KPSS şartı olmadan yayımlandı. 

Çok sayıda özel şartın sağlanması şartıyla alım yapılacak personel alımlarında bakanlık Sözleşmeli Pilot istihdamı yapacak. İlan için öne çıkan başvuru şartları ise şunlar;

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek personel alımları için talep edilen özel şartlar; SHGM ATPL (A) lisansının olmasını, minimum 1200 saat çok motorlu ve bu uçuşun en az 500 saati çok pilota sertifikalı jet uçuşu olmalı, sağlık sertifikası (Class 1) olmalı, Minimum level 4 seviye İngilizce seviyesinde olmak.

Kültür Bakanlığı Personel Alım İlanı

Kültür Bakanlığı YTB tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Bilişim Personeli kadroları için yapacaklar.

KPSS şartının olmadığı alım ilanında, öğrenim ve deneyim gibi özel şartlar mevcut.

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar Kıdemli Yazılım Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Sistem Uzmanı pozisyonları için başvuru yapacaklar. 

İlanlara Dair Tüm Ayrıntılar İçin

Tarım Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TCDD personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kültür Bakanlığı KPSS’siz personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir