Personel Alımı

TED Ankara Koleji Vakfı Okullarına Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları kendisine ait web sayfası üzerinden yayımladığı bir ilan ile öğretmen alımı yapacağını ilan etti. 

Kurum tarafından yayımlanan öğretmen alım ilanında yer alan açık branşlar, ilanlara başvuru süreci ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşulları sizlerle paylaşıyoruz.

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖĞRETMEN ALIMI

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları tarafından yayımlanan öğretmen alım ilanında 2019-2020 eğitim öğretim yılı için öğretmen alımları yapılacağı ilan edildi. Bu kapsamda yayımlanan ilanda Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler, Fizik, Kimya, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce ve İspanyolca branşlarında öğretmen alımı yapılacağı ilan edildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kurumun kendisine ait internet sayfasında yayımladığı öğretmen alım ilanı için bazı koşullar bulunuyor. Öğrenim koşulunun yanı sıra öğretmen alımları için TED Ankara Koleji Vakfı Okulları tarafından belirlenen özel koşullarda yer alıyor. 

İlana başvuruda bulunacak öğretmen adayların sağlamaları gereken o koşullar; başvuru yaptığı branşa uygun lisans bölümlerinden mezun olma, Eğitim Fakültesi dışındaki mezuniyetlerde Pedagojik Belgesine veya Orta Öpğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak, Son iki yıl içinde kurum tarafından düzenlenen sözlü sınavlarda başarısız olmamak, 2013 ve öncesi mezunlar için son 6 yıl içinde öğretmenlik mesleğini yapmış olmak, 45 yaşını aşmamış olmak. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanına başvurular 10 Mart tarihine kadar yapılacak. Başvuru ve detayları için aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

İlan metni için; https://goo.gl/HJX265 (bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir