Personel Alımı

TRT Kendi Sitesinden Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

TRT İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile personel alımları yapacağını duyurdu. 

Kurumun kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara yapılacak olan personel alımları için yayımlanan tüm duyuruları, açık kadroları ve başvuru şartlarını siz okuyucularımıza duyuruyoruz. 

İşte Eylül 2019’da TRT tarafından yayımlanan personel alım ilanlaır. 

TRT PERSONEL ALIM İLANLARI

TRT’nin İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün kariyer sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli pozisyonlarda personel alımları olacağı duyuruldu.

Farklı öğrenim şartları ve mesleki özelliklere göre yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadro sayısı 12. İşte TRT trafından ilan edilen o açık kadrolar. 

Açık Kadrolar

İçerik Planlama Uzmanı, Reklam Satış Uzmanı, Kıdemli Reklam Satış Uzmanı, Bilgi Teknolojileri Mühendisi, Teknik Yönetmen, Yayın Sistem Nöbetçisi, SNG ve 4.5G Koordinasyon Personeli, İşletmen Bakım Personeli, 

TRT ilanlarında ayrıca İngilizce olarak ilan edilen çeşitli kadrolarda personel alımları olacağı duyuruldu. 

Açık Kadrolar Görsel Gösterim

BAŞVURU ŞARTLARI

TRT tarafından yayımlanan personel alım ilanları için başvuruda bulunacak adaylar başvuru koşullarını kadroya göre belirliyor. 

Personel alım ilanları için genel başvuru koşulları belirtmeyen TRT alımlarda yer alan kadroları ve bu kadrolar için yayımlanan ilan metinlerinde yer alan şartları tek tek incelemeli.

Bu çerçevede Kamu İlanları olarak sizlere bu koşulları ana başlıklaır ile aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmaki Kadrolar için talep edilen eğitim ve üniversite mezunu adaylar için talep edilen bölümlerden mezun olmak, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Varsa deneyim ve tecrübe şartlarını sağlamak ve talep ediyorsa deneyimin belgelendirilmesi. Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma sistemine uygun ve sorumluluk alabilen, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu TRT personel alım ilanları için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı TRT İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü kariyer sayfası üzerinden yapacaklar. İlana başvuruda bulunmak için ve tüm detayları incelemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

TRT Personel Alım İlanları için kullanabileceğiniz bağlantı: https://bit.ly/2kqcPbe

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir