Personel Alımı

TSK, İl Emniyet Müdürlüğü, Polisevi Gibi Kurumlar 60 KPSS İle Memur, KPSS’siz İşçi Alıyorlar

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubu için personel alım ilanı bulunuyor. 

Kamu bünyesinde memur ya da işçi statüsünde görevlendirilecek olan personeller için İŞKUR Kamu Grubu Personel alımı sayfasından duyurulan o ilanlar. 

60 KPSS İLE MEMUR, KPSS’SİZ KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANI

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanları farklı şehirler için yayımlandı. Kurumların farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacak alımlar ise şu kurumlar tarafından ilan edildi. 

Alım Yapacak Kamu Kurumları

Tsk Mühimmat Ayırma Ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü, T.C. 43’üncü Bakım Merkezi Komutanlığı, Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Malatya İli Emniyet Müd Polisevi Şube Müdürlüğü, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü,

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı, Didim Belediye Başkanlığı, Atabağı Belediye başkanlığı, Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı, Avanos Belediye Başkanlığı, Köprülü Belediye Başkanlığı, Çorum İl Emniyet Müdürlüğü.

MEMUR VE İŞÇİ POZİSYONLARI

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi bu personel alım ilanlarının arasında hem memur hemde kamu işçisi alım ilanları bulunuyor. Bu memur ve işçi alım ilanlarında yer alan açık kadroları ise şöyle;

Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, İş Makineleri Operatörü, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Elektrikçi (Genel), Proses İşçisi, Beden İşçisi (Genel), Büro Memuru (Genel), Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Sekreter(Yönetici Sekreter / Asistan)Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Aşçı Yardımcısı, Sırala : İl | Son Başvuru Tarihi Aşçı.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamu Grubu Personel Alım Sayfası üzerinden ilan yayımlayan kamu kurumlarını ve alım yapılacak kadroları sizlerle paylaştık. 

Bu kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmaka isteyecek adaylar öncelikle aşağıda yer alan şekilde ilanlara ulaşacaklar.

Burada hangi ilana başvuruda bulunacaklarsa o kadro için belirlenen şartları sağlayan adaylar, ilan metninde belirtildiği gibi ya şahsen ya da İŞKUR aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

İlanları Nasıl Görüntüleyeceksiniz?

Haberin altında yer alan bağlantı ile İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına ulaşın. 

Açılan sayfada İşyeri Türü yazan yeri bulun ve Kamu olarak işaretleyin.

Başka bir alanı doldurmadan Ara butonuna basın. Tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır. 

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Görsel Gösterim

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir