Personel Alımı

TTK 500 Sürekli İşçi Alım İlanı İçin Başvurular Sona Erdiyor

DPB’de ilan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 500 Sürekli İşçi alım ilanı için başvuru süreci 10 Mayıs tarihi itibariyle sona erecek. 

İlan için başvuru yapmayı isteyen adaylar başvurularını gün bitimine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri, Hizmet Birimleri aracılığıyla yapabilecekler. 

İlana ilişkin ayrıntıları sizlere tekrar hatırlatıyoruz.

TTK 500 İŞÇİ ALIM İLANI DETAYLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nın ilan sayfası üzerinden yayımlanan sürkeli işçi alım ilanına Pano-Ayak İşçiliği kadrosu için personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Bu kadro için Zonguldak şehri için 350 kontenjan, Bartın şehri için 100 kontenjan ve Karabük şehri için 50 kontenjan olduğu bilgisi verildi. 

İlana Başvuru Yapmak İçin;

TTK 500 Pano-Ayak İşçisi kadrosu için ikamet şartını sağlayan adayların sağlamaları gereken diğer başvuru şartları;

İlanda yaş şartı bulunuyor. Buna göre adayların, ilan tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olması isteniyor. Bunun yanında üst yaş sınırına ilişkin kurum şu bilgileri verdi. ” İlan tarihi itibari ile 32 yaşından gün almamış olmak.”

Öğrenim Şartı: Pano Ayak İşçisi kadrosu için en az İlkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler.
İlana başvuru yapacak adayların ayrıca askerlikle ilişiği olmaması isteniyor ve son şart ise Zonguldak, Bartın veya Karabük illerinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURULAR İŞKUR ARACILIĞIYLA

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla kuruma bildirecekler. Adaylar başvurular için Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adrese göre Zonguldak, Bartın veya Karabük İş Kurumu İl Müdürlüklerine başvurularını yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir